Renata Blaźniak-Kuczyńska

Projektant wnętrz i zieleni.

Od 2013 roku zajmuję się projektowaniem wnętrz dla osób prywatnych i firm. Jestem zwolenniczką filozofii „mniej znaczy więcej”, którą staram się stosować we wszystkich dziedzinach życia, także w projektowaniu. Moje projekty wyróżnia nowoczesna, a jednocześnie ponadczasowa stylistyka. W pracy z klientem cenię sobie szczerość oraz wzajemne zaufanie. Jako projektant wnętrz nierzadko pracuję z klientami przez wiele miesięcy. Wiąże się to z wypracowaniem osobistych relacji bazujących na wzajemnym zaufaniu. Moi klienci wracają do mnie po latach, co jest dla mnie zawsze najwyższym wyróżnieniem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jestem w stanie z pomocą zaufanych i sprawdzonych ekip podwykonawców, w tym renomowanych zakładów stolarskich, kamieniarskich, parkieciarskich, obsłużyć kompleksowo każdą inwestycję, także w standardzie „pod klucz”.

Jestem także absolwentką podyplomowych studiów projektowania ogrodów w Katedrze Sztuki Krajobrazu SGGW, więc również w tym obszarze chętnie będę Wam służyć fachową pomocą przygotowując projekt, a także zakładając Wasz wymarzony ogród.

Prywatnie jestem fanką japońskiej architektury, muzyki klasycznej oraz jogi.

Na co dzień pracuję w Warszawie i okolicach, ale chętnie podejmę się ciekawego wyzwania na terenie całej Polski.

Zapraszam do kontaktu i współpracy:-)

Tutaj zobaczycie moją najnowszą realizację ponadczasowego apartamentu na Ursynowie:

http://reneesinteriordesign.pl/portfolio/ponadczasowa-elegancja/

Tutaj przeczytajcie o moim najpopularniejszym projekcie kuchni z Kobyłki:

https://www.homebook.pl/artykuly/3643/ile-kosztuje-aranzacja-nowoczesnej-i-ergonomicznej-kuchni-o-pow-7-5-m2